Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Regionální týdeníky Deníku obsadily každý okres

Týdeníky Vltava Labe Media

Týdeníky Vltava Labe Media

Vydavatelství Vltava Labe Media ohlásilo, že zkompletovalo síť regionálních zpravodajských týdeníků novin Deník. Pravidelné přílohy začalo vydavatelství zavádět v březnu a od středy 23. května pokrývají všechny okresy republiky. Vycházejí každé úterý nebo středu. Pořídit je lze jako přílohy Deníku, anebo bez něj, společně s jinou přílohou TV Magazín. Regionálních týdeníků je sedm desítek a jejich prodej v prvním “kompletním” týdnu překročil hranici 110.000 výtisků.

“Místní týdeníky Deníku jsou pro nás klíčovým nástrojem pro realizaci regionální strategie. Ta se dá shrnout třemi slovy – informujeme, pomáháme, bavíme,” uvedl Roman Gallo, ředitel redakcí Deníků. “Díky týdeníkům dokážeme našim čtenářům přinést mnohem víc lokálního obsahu než dosud a výrazně tak rozšiřujeme nabídku regionálního zpravodajství pod hlavičkou Deníku. Projekt jsme si nejprve otestovali ve vybraných okresech.”