Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Reklama na jogurty Hollandia je poprvé v televizi

Vůbec první televizní spot české mlékárny odstartuje 10. února na stanicích skupiny Prima.

Česká mlékárna Hollandia během února podpoří svou řadu Selských jogurtů kampaní v duchu hesla Kvalitu neoklameš. Cílem je vyzdvihnout benefity jogurtů, které se vyrábějí podle tradiční receptury a obsahují jen čerstvé mléko, jogurtové kultury a ovoce.

Pro Hollandii půjde o vůbec první reklamní kampaň v televizi, respektive první její televizní spot. Je dílem externí agentury, která to je, to Hollandia tají. „Doplnění mediálního mixu o televizní reklamu je logickým krokem pro ucelení 360° marketingové komunikace,“ poznamenává klient.

Spot bude k vidění od 10. února na stanicích skupiny Prima. Kromě toho bude kampaň probíhat také v rádiu (Evropa 2, Hitrádia), na internetu (Facebook Ads, Google Ads, YouTube) a na venkovních nosičích (bigboardy a citylighty po celé Praze). V březnu pak podobná kampaň proběhne na Slovensku.

„Náš reklamní spot je natáčen v bezprostředním okolí naší farmy. Jeho klíčové sdělení je takové, že u nás pomyslný inspektor nejenže nemůže najít žádný prohřešek, ale dokonce se během ochutnání Selského jogurtu zasní natolik, že na chvíli vypadne ze své přísné role a náš produkt ho okouzlí,“ přibližuje Jan Škoda, marketingový manažer firmy Hollandia Karlovy Vary.