Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Reklama na jogurty Hollandia je poprvé v televizi

Vůbec první televizní spot české mlékárny odstartuje 10. února na stanicích skupiny Prima.

Česká mlékárna Hollandia během února podpoří svou řadu Selských jogurtů kampaní v duchu hesla Kvalitu neoklameš. Cílem je vyzdvihnout benefity jogurtů, které se vyrábějí podle tradiční receptury a obsahují jen čerstvé mléko, jogurtové kultury a ovoce.

Pro Hollandii půjde o vůbec první reklamní kampaň v televizi, respektive první její televizní spot. Je dílem externí agentury, která to je, to Hollandia tají. „Doplnění mediálního mixu o televizní reklamu je logickým krokem pro ucelení 360° marketingové komunikace,“ poznamenává klient.

Spot bude k vidění od 10. února na stanicích skupiny Prima. Kromě toho bude kampaň probíhat také v rádiu (Evropa 2, Hitrádia), na internetu (Facebook Ads, Google Ads, YouTube) a na venkovních nosičích (bigboardy a citylighty po celé Praze). V březnu pak podobná kampaň proběhne na Slovensku.

„Náš reklamní spot je natáčen v bezprostředním okolí naší farmy. Jeho klíčové sdělení je takové, že u nás pomyslný inspektor nejenže nemůže najít žádný prohřešek, ale dokonce se během ochutnání Selského jogurtu zasní natolik, že na chvíli vypadne ze své přísné role a náš produkt ho okouzlí,“ přibližuje Jan Škoda, marketingový manažer firmy Hollandia Karlovy Vary.