V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

V pitchi fest #3

Největší pitch roku je tady! Už 24. října vypukne 3. ročník hudebně-mírového reklamního festivalu V pitchi fest. Mejdan, na němž vzájemná rivalita nemá místo, proběhne v Radosti.

Žena

Žena

Muž

Muž

Soupeření už bylo dost. S touto myšlenkou vznikl před lety hudební projekt V pitchi, který přerostl v největší český hudebně-mírový reklamní festival.

„Celý rok se předháníme před klienty, sbíráme ceny, tendrujeme, ale na přátelský potlach nám nezbývá místo. Pojďme společně aspoň na jeden den v roce zahodit vzájemnou rivalitu a pobavit se tím, co máme všichni společné – hudbou,“ zvou zakladatelé festivalu David Suda a Hana Šavrdová z agentury WMC/Grey. V každé agentuře či studiu jsou totiž lidé, co dělají muziku. A právě kapely z reklamek tvoří hlavní program každého V pitchi festu.

Letos vám zahrají vaši přátelé a kolegové z agentur Aitom, Mark/BBDO, McCann Prague, Ogilvy a WMC/Grey. O doprovodný program se postarají Smybox a Drawetc. Akce proběhne ve středu 24. října od 19.00 v pražském klubu Radost FX. Vstupné na místě činí 250 Kč.

Jsou zváni všichni příznivci reklamy a marketingu.