Relax chystá na léto Cestu kolem světa za 60 dní

Netradiční šedesátidílná dokumentární série poběží od 26. června na stanici Relax-Pohoda každý den odpoledne až do konce prázdnin.

Novým pořadem televize Relax budou provádět Jaromír Nosek a Šimon Jelínek. Foto: Relax-Pohoda

Novým pořadem budou provádět Jaromír Nosek a Šimon Jelínek. Foto: Relax-Pohoda

Televize Relax-Pohoda z mediální skupiny ostravského podnikatele Radima Pařízka na léto nachystala nový původní pořad Cesta kolem světa za 60 dní. Začne jej vysílat od pátku 26. června každý den odpoledne od 15.30, šedesát dílů nového formátu tak poběží přes celé prázdniny až do konce srpna.

Průvodci netradiční cestopisné série budou herec Jaromír Nosek a moderátor Šimon Jelínek, kteří si do pořadu vybrali fiktivní jména Libor a Dušan. Pořad bude obsahovat cestopisná videa z celého světa, která budou doplněna scénkami s moderátory parodující představy o klasické české dovolené.

Natáčení pořadu probíhalo hlavně v Praze. Foto: Relax-Pohoda

Natáčení pořadu probíhalo hlavně v Praze. Foto: Relax-Pohoda

V cestopisné sérii budou představena různá, i velmi těžko dostupná místa po celém světě. Nebude chybět výstup na nejvyšší horu světa, potápění s delfíny či návštěva slavných hotelových komplexů. Jedná se o vlastní formát televize Relax–Pohoda. Natáčelo se například v prostředí Divoké Šárky, na koupališti Džbán, v Ďáblickém háji nebo na koupališti Ládví v Praze.

Herec Jaromír Nosek v roli moderátora. Foto: Relax-Pohoda

Herec Jaromír Nosek v roli moderátora. Foto: Relax-Pohoda

Další z programových novinek televize je telenovela Milady, kterou stanice od začátku června vysílá vždy po dvou dílech v úterý a ve čtvrtek ve 20.25 hodin, reprízuje ji ve středu a v pátek od 9 hodin.

Relax počítá s Hronovým pořadem i na podzim. Foto: Relax-Pohoda

Relax počítá s Hronovým pořadem i na podzim. Foto: Relax-Pohoda

Letošní hlavní novinkou stanice Relax–Pohoda je vlastní zábavní pořad Poslední zhasneVladimírem Hronem, s nímž stanice počítá i na podzim. Televize jej vysílá v premiéře od 4. dubna každou sobotu od 21.10 a opakuje ve středu ve stejný čas. Přes léto mají o středách běžet reprízy dosavadních dílů od 1. července do 9. září.  Od 16. září pak stanice uvede další premiérové díly, které půjdou až do konce roku 2015.