Renesanci tisku předpověděl Jaromír Soukup

Ex post jsme s překvapením zjistili, že poslední naše letošní hutná mikrokonference tématem kopírovala tři roky starou předpověď zkušeného mediálního magnáta. Poslyšte.

Tentokrát probíráme všechny naše letošní mikrokonference – Kdo v Newsroomu ČT24 mohl, proti „renesanci tisku“ se vymezil. Majitel médií ji přitom předpověděl už před třemi lety.

A dál: co Daniel Köppl do úvodníku Týdne nepíše a nám napsal – Nejlepší věci jsou zadarmo – Mikrotargetovat a dělat segmenty – Ne všechny časopisy mohou být zadarmo, opravuje se idea maker – Tisk (a čaj) dělá domov a přináší haptickou přívětivost – Dokud bude tisk, budou domovy

Aust a Prchal před uměleckým dílem

Aust a Prchal před uměleckým dílem

Jak pohodlně poslouchat podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.