Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Řepka nově řídí komunikaci magistrátu Prahy

Po sedmi letech na ministerstvu vnitra je Vladimír Řepka novým vedoucím komunikace pod primátorkou hlavního města Adrianou Krnáčovou.

Vladimír Řepka

Vladimír Řepka

Vedoucím oddělení komunikace pražského magistrátu je od středy 15. dubna Vladimír Řepka, potvrdil to na dotaz Médiáře. Řepka, někdejší programový ředitel Fajn radia a předtím moderátor Evropy 2, od října 2007 do tohoto týdne vedl komunikaci ministerstva vnitra. Tam ho včera nahradila Petra Kučerová

Na magistrátu pod vedením primátorky za hnutí ANO Adriany Krnáčové má Řepka vybudovat nový tým pro komunikaci a marketing. Do týmu spadá i Petra Hrubá, dosavadní mluvčí úřadu. Momentálně probíhá výběrové řízení na ředitele odboru komunikace a marketingu, mělo by skončit zhruba do měsíce. Nový ředitel má být v hierarchii nad Řepkou. Řízením odboru je zatím po letošní reorganizaci pověřena Iva Vojtková.