Reshoper nabízí oborový veletrh, konferenci a poradenství pro e-shopy zdarma

Potřetí je tu celodenní program pro provozovatele internetových obchodů. Bude 30. ledna.

Reshoper

Reshoper v roce 2019 doprovodil zábavní program

Ať už vlastníte e-shop nebo o jeho založení teprve přemýšlíte, zbystřete. Reshoper už potřetí představí celodenní program pro české a slovenské provozovatele e-shopů. Více než stovka firem bude návštěvníkům radit, jak s e-shopem začít, jak zvýšit zisky, zlepšit logistiku, nastavit procesy nebo navrhnout marketingovou strategii. Nebudou chybět ani profesionálové z oblasti logistiky, obalových materiálů či firemních procesů. Akce proběhne 30. ledna v PVA Expo Praha.

Konzultace s odborníky

Na veletrhu potkáte patnáct nezávislých profesionálů, kteří vám zdarma poradí s problémy, které váš e-shop trápí. UX designer Honza Kvasnička bude radit, jak zvýšit výkon e-shopů. Martin Matějka se podělí o své zkušenosti se SEO a poradí vám, jak v e-shopu všechno správně nastavit. Zdeněk Dvořák vás inspiruje v hledání zpětných odkazů, a pokud si nevíte rady, které marketingové nástroje budou pro váš e-shop nejvhodnější, zastavte se za Lukasem Mehnertem.

Zóna pro začínající podnikatele

Pokud o založení vlastního e-shopu teprve přemýšlíte, odborníci z projektu Podnikni to! vám na Reshoperu zdarma nabídnou osobní mentoring a pomohou s prvními kroky k nastartování vlastního podnikání. Pro mnoho projektů je právě e‑shop prvním krokem k tomu, jak nápad dostat mezi potenciální zákazníky a ověřit si zájem trhu. Podnikni to! vám poradí, jak použít e‑shop jako nástroj k systematickému ověření toho, zda má nápad skutečný potenciál. Kromě toho získáte celou řadu bonusů a slev na služby a nástroje, které vám start podnikání ulehčí.

Konference zaměřená na e-shopy a strategie

Pokud vás zajímají strategie, data a výzkumy, nenechte si ujít odbornou konferenci. Ta se zaměří na strategický rozvoj e-shopů na základě dat a na pódiu přivítá špičky české e-commerce. Řečníci odprezentují exkluzivní studie zaměřené na SEO, Instagram nebo na vratky. Konference se dotkne i prediktivní analytiky a investic do marketingu, stejně tak jako otázek o budoucnosti české e-commerce a srovnání vývoje e-commerce v Německu.

Další informace a vstupenky na akci můžete pořídit na webu www.reshoper.cz. Vstupenku na veletrh a do poradenské zóny pořídíte zdarma, vstupenku na konferenci pak za 3.290 Kč.