V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Restaurace sítě Ambiente dostaly novou rezervační aplikaci

Mobilní aplikace restaurací Ambiente

Mobilní aplikace restaurací Ambiente

Síť restaurací a podniků Ambiente přichází s novou aplikací, s jejíž pomocí si mohou hosté zarezervovat místa během několika kliknutí. Aplikace obsahuje informace o každé z restaurací a o schválených rezervacích zasílá notifikace.

K rezervaci míst si uživatelé aplikace musí vytvořit účet. Pak stačí jen vybrat podnik a z nabídky si zvolit volný den, hodinu a počet hostů. Aplikace poté rezervaci odešle ke schválení. Všechny potvrzené rezervace pak uživatelé najdou pod svým profilem, kde si je mohou v případě potřeby i upravit. Ambiente navíc svým zákazníkům zasílá notifikace, aby na žádnou z rezervací nezapomněli.

Podniky je možné při výběru filtrovat podle typu pokrmů nebo si je uložit mezi oblíbené. U každé restaurace uživatelé najdou otevírací dobu, adresu včetně odkazu na mapy a odkazy na sociální sítě. Ambiente je k dispozici pro Android a iOS.

Rezervaci jde provést několika kliknutími ve formuláři

Rezervaci jde provést několika kliknutími ve formuláři