Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Retail Banking Forum 2017 — Zákazník v centru dění

Banky hledají cesty, jak prosperovat v nových podmínkách

Retail Banking Forum 2016

Retail Banking Forum 2016. I letos akce proběhne v pražském Slovanském domě. Foto: Blue Events

Digitalizace a demokratizace služeb vytáčí spirálu zákaznických otáček na maximum. Jednou z výzev, před kterou řada společností včetně bank dnes stojí, je konzistentní komunikace a péče ve všech místech kontaktu. Jednoduše řečeno, banka je jen jedna – ať ji zákazník zažije na pobočce, Facebooku nebo v internetovém bankovnictví.

Aby banky v dravé konkurenci obstály, potřebují se interně transformovat směrem k větší flexibilitě, využívat nové technologie a kultivovat lidský kapitál, přičemž veškeré změny a inovace musí jít ruku v ruce s orientací na zákazníka. Zároveň se ale otvírá řada příležitostí, jak díky technologiím efektivněji obsluhovat a pečovat o zákazníka. Jak posilovat jeho spokojenost, důvěru a rozvíjet vztah k bance.

Právě proto si Retail Banking Forum 2017, které se uskuteční v úterý 25. dubna 2017 v Praze, za své hlavní téma zvolilo customer – centric banking. Celodenní program nabídne zkušenosti lídrů trhu, analýzy i přehledy aktuálních trendů a nových řešení.