Albert láká na pečení, Tesco na víno, Billa na superplyšáky

Retaileři letos podzimní a vánoční období atakovali v podobě věrnostních programů od konce letních prázdnin. První z nich představil program na začátku září Kaufland, který nabízí hned dvě značky - Tefal a Dormeo. Následovalo Tesco, lákající na sezónu vinobraní se sklenicemi Bohemia Crystal. Billa zaměřila věrnostní program na děti a nabízí „superplyšáky“, Albert pomalu přivolává Vánoce s formami na pečení. 

Albert chystá zákazníky na vánoční pečení

Formy Berndes jsou předmětem nové věrnostní kampaně Albertu

Formy Berndes jsou předmětem nové věrnostní kampaně Albertu

Albert připravil věrnostní kampaň s pečícími formami Berndes, která běží od 28. září a skončí až na konci ledna příštího roku. Na výběr od značky Berndes jsou například pečící plechy, formy na bábovky nebo malé formičky na muffiny. Pravidla Albert určil stejně jako v předchozích programech. Za každých 200 Kč nákupu obdrží zákazníci jeden bod. Po nasbírání 30 bodů získávají nakupující slevu na nákup, která dosahuje u vybraných produktů 98 %. 

Billa se potřetí vrací k plyšovým superhrdinům

Osm plyšových superhrdinů nabízí nový věrnostní program Billy

Osm plyšových superhrdinů nabízí nový věrnostní program Billy

Billa se po dvou letech vrací k věrnostnímu programu s plyšovými superhrdiny. Vtřetí Plyšovou Květu Ká, Ředkvída B., Karlíka Řapíka, Dona Kitróna, Milouna Valouna, Blumíra Švestku, Ferdýňanda a Annu S bude řetězec prodávat po třetí v řadě. Kampaň poběží od 14. září do 20. prosince. Podmínky věrnostního programu jsou standardní - každý nákup nad 200 Kč jeden bod pro zákazníka, který si nalepí na hrací kartu. Po nasbírání 25 bodů je možné vybrat si plyšáka za 29,90 Kč. Koupit „superplyšáka“ je možné i bez bodů za 399,90 Kč nebo s deseti body za 149,90 Kč. Součástí kampaně bude i microsite www.superosma3.cz, na které je dostupná pro hra pro děti.

Tesco nabízí sklenice Bohemia Crystal

Produkty Bohemia Crystal, které se dají směnit za body ve věrnostní kampani Teska

Produkty Bohemia Crystal, které se dají směnit za body ve věrnostní kampani Teska

Tesco začalo od 7. září nabízet nový věrnostní program, který potrvá až do začátku roku 2017. Sbíráním známek za nákup nad 100 Kč mohou zákazníci získat bod, s adekvátním počtem bodů pak mohou zakoupit sklenice a další české skleněné produkty Bohemia Crystal nebo příslušenství k vínu VacuVin. Nabídka produktů obsahuje 8 druhů sklenic, 1 karafu, 2 druhy misek a 3 profesionální doplňky na víno, jako například provzdušňovač, který víno okysličí a tím rozvíjí jeho chuť a vůni. Za každých 10 bodů (držitelé Clubcard 7 bodů) si mohou zákazníci vybrat jeden z produktů se slevou 43 až 66 %. 

Kdyby radši zlepšili kvalitu ovoce a zeleniny a poslali zaměstnance na školení do školícího střediska do Billy.
Martin Boček

Pochvala, že se jedná o tradiční českou sklářskou firmu Bohemia Crystal.
Monika Hrubalová

Kaufland láká zákazníky na Tefal a Dormeo

Sendvičovač Tefal je jeden z produktů nové věrnostní kampaně

Sendvičovač Tefal je jeden z produktů nové věrnostní kampaně

Od čtvrtka 8. září začal Kaufland hned se dvěma podzimními věrnostními akcemi. Vybírat si bude možné za nasbírané body ze sortimentu spotřebičů a kuchyňských pomůcek Tefal nebo matrací, přikrývek nebo polštářů Dormeo. Akce poběží od září do poloviny listopadu, za každých 100 Kč dostane zákazník 1 bod. Každý produkt má určený počet bodů, který umožní zákazníkovi zakoupit ho za sníženou cenu.

Produkty Dormeo, které patří do věrnostní kampaně Kauflandu

Produkty Dormeo, které patří do věrnostní kampaně Kauflandu

A vy se jako v těch věrnostních programech vyznáte? Já už se fakt neorientuju, kdo dává jaký plyšáky, pánve, talíře, bitcoiny, auta, dovolený, děti…
Václav Loubek

Opět trefa, nic nového pod sluncem, ale klasika funguje – relevantní výhody v rámci věrnostního programu potěší. Pozastavuji se trochu nad nastavením slev (Tesco)… trocha mystiky vprostřed všedního dne? Škoda jen, že to nejsou věrnostní programy, proč lidé chodí nakupovat do řetězců a přispívají tak k devastaci českého potravinářství!
Jana Kubištová (Budvar)

 

 

Sdílejte