Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Retailové aktivity CBRE povede Katarína Brydone

Katarína Brydone

Katarína Brydone

Šéfkou retailu prodejce komerčních realit CBRE se stala Katarína Brydone. Bude zodpovídat za koordinaci a rozvoj všech retailových činností CBRE, tedy za investiční nemovitosti, pronájem, asset services, building consultancy a další služby podporující retail, včetně průzkumu trhu a marketingu.

Brydone působí v CBRE od roku 2006, a to převážně v oblasti investic. Dřív se specializovala na akvizice a likvidace komerčních nemovitostí v Česku. Nejvýznamnější transakcí, na níž se podílela, byla akvizice budovy Palladium v roce 2015, kde zastupovala Union Investment. Působila také jako poradce během pořízení obchodního centra Atrium Flora, kde zastupovala Atrium European Real Estate, a při likvidaci obchodního centra Futurum Hradec Králové, kde reprezentovala Heitman, GE Capital a TK Development. Ve své praxi se setkala se všemi typy komerčních nemovitostí, v poslední době se však víc zaměřila na retailové investice.