Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

RF Hobby uvádí nový týdeník a měsíčník

Týdeník Moje sladké tajemství bude cílit na ženy, měsíčník Osudy slavných hvězd je retro.

Vydavatelství RF Hobby v čele s mediálním ředitelem Janem Zemanem obohatí své portfolio o dva nové tituly. Moje sladké tajemství rozšíří segment týdeníků určených pro ženy, zaměří se na aktuální dění hlavně v českém showbyznysu, které doplní o témata z oblasti krásy a zdraví, recepty, partnerské rady či magické rituály. Vyjde v zaváděcím nákladu 200.000 výtisků, v rozsahu 40 stran, prodávat se bude za 12,90 Kč.

Týdeník Moje sladké tajemství

Týdeník Moje sladké tajemství

Měsíčníkem Osudy slavných hvězd, který poprvé vychází 19. dubna, doplňuje RF Hobby portfolio svých retro magazínů, v reakci na úspěch předloni uvedeného titulu Staré dobré časy. Novinka bude nahlížet do soukromí lidí populárních díky filmu či televizním seriálům. „Nový měsíčník má potenciál zaujmout jak mladší čtenáře, kteří si oblíbili retro vlnu, tak starší generaci, které umožní vrátit se do doby svého mládí,“ věří Zemanův tým. Zaváděcí náklad nového měsíčníku se plánuje na 120.000 kusů, rozsah je opět 40 stran, cena 16,90 Kč.

Měsíčník Osudy slavných hvězd

Měsíčník Osudy slavných hvězd

Zavedení nových časopisů na trh podpoří kampaň na venkovních nosičích a za víc než 15 milionů Kč hlavně v televizi.