V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Říhová se vrací ze Seznamu do Adformu

Terezie Říhová

Terezie Říhová

Řady české pobočky dánské reklamní technologické platformy Adform znovu rozšíří Terezie Říhová. Do Adformu, kde poprvé pracovala od roku 2015, se vrací po dvou letech v české internetové jedničce Seznam.cz, kde zodpovídala za správu aukčních reklamních kampaní, komunikaci s technologickými partnery a později se zaměřila na rozvoj spolupráce s českými mediálními agenturami právě v oblasti real-time biddingu. V Adformu má pečovat o klíčové mediální agentury a velké české i zahraniční klienty. Obchodním ředitelem a nově také jednatelem Adformu pro Česko je Michael Štádler.

Říhová absolvovala mediální studia na Univerzitě Karlově a úspěšně absolvovala také obor Bezpečnostně právní studia na Policejní akademii. První pracovní zkušenosti z mediálního odvětví nasbírala během studií jako stážistka v České televizi a zpravodajském webu Echo24.cz.