Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

RobertNemec.com pro značky Aldo a Glamonde

Robert Němec na Digiveletrhu Médiáře v roce 2016. Foto: Vojta Herout

Robert Němec na Digiveletrhu Médiáře v roce 2016. Foto: Vojta Herout

Digitální marketingová agentura RobertNemec.com hlásí nového klienta, od října je jím obchod s designovým nábytkem Aldo majitelky Alexandry Bartecké. Agentura bude pro obchod zajišťovat komplexní online marketing od technického auditu SEO, kampaní PPC, obsahových kampaní až po emailovou komunikaci. Dále zajistí strategické konzultace v obsahovém a brand marketingu a PR, a nastavení celkového stylu komunikace. Dlouhodobým cílem spolupráce je zvýšení tržního podílu a obratu Alda, agentura i klient se také společně chtějí zaměřit na budování vztahu se stávajícími zákazníky. Obchod nabízí nábytek ze zahraničí převážně z Francie, Španělska, Belgie, Dánska, Německa a Turecka a na trhu působí osm let.

Už v létě začala agentura spolupracovat s českým výrobcem povlečení Svoboda Linen, který v Česku i v zahraničí používá značku Glamonde. Firma funguje v Česku, na Slovensku, v Rakousku, Německu a Maďarsku a chystá vstup i na další zahraniční trhy. Agentura se bude starat o multikanálový marketing, optimalizaci marketingových kanálů, vzdělávací workshopy i supervizi strategie. Agenturní práce zahrnout také zákaznický výzkum, marketingový audit, SEO či analýzu konkurence.