V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Rock & All uvede tištěné Hudební noviny

Sesterský titul měsíčníku Rock & All vyjde jako čtrnáctideník v nákladu 70.000 kusů.

Lucie Jedličková

Lucie Jedličková

Poprvé ve čtvrtek 22. září vyjdou na papíře nové Hudební noviny, čtrnáctideník s výhledem týdenní periodicity. Vyjde v tišteném nákladu 70.000 kusů, výtisk má stát 10 Kč, formát je A3 a rozsah 8 stran. Titul připravuje vydavatelství Rock & All, za nímž stojí tým kolem jednatele Richarda Ašky. Firma od loňska vydává měsíčník Rock & All, vzniklý odchodem redakce Rock & Pop (šéfredaktorem se po Vojtěchu Lindaurovi stal Michal Husák, ve vedení redakce jsou i Petr KorálIvan Ivanov a Pavel Zelinka).

Hudební noviny jako šéfredaktorka povede Lucie Jedličková. Ta zároveň zůstává zaměstnankyní Bauer Media Praha, momentálně jako vedoucí Spy.cz. Spy vede od doby, kdy ho ještě vydávala Stratosféra, a to jako tištěný týdeník. Začínala jako recenzentka časopisu Rolling Stone. Vystudovala mediální komunikaci na Univerzitě Karlově a hru na housle na Konzervatoři Jaroslava Ježka, je členkou Bohemian Symphony Orchestra Prague.

Logo Hudebních novin

Logo Hudebních novin


Titulní strana prvního vydání Hudebních novin

Titulní strana prvního vydání Hudebních novin

„Portfolio rozšiřujeme o produkt, který na českém trhu chybí. Jdeme naproti čtenářům, kteří upřednostňují rychlý přehled aktuálního dění z hudebního světa v kostce,“ uvedl předseda správní rady Rock & All Josef Kočí. „Hudební noviny jsou kombinací fundovaných materiálů o zahraniční i domácí nonartificiální hudbě, servisních informací a zábavy,“ popisuje Jedličková.