V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Rohlik.cz nově rozváží jídlo i v termoizolačních boxech „chlebnících“

Nový způsob doručování v takzvaném Chlebníku

Nový způsob doručování v takzvaném Chlebníku

Online supermarket Rohlik.cz spustil nový způsob doručování zboží, zatím v pilotní verzi. Jedná se o doručování potravin v termoizolačních boxech, které e-shop nazývá chlebníky. Jejich výhodou má být možnost doručení objednávky i v nepřítomnosti zákazníka v jeho domově, jelikož v něm produkty vydrží. Box se vydává zákazníkům oproti vratné záloze ve výši 500 Kč. Doručování v boxech je zatím limitované, Rohlik.cz má jen 300 kusů těchto boxů.

„Chtěli jsme zákazníkům nabídnout ještě flexibilnější doručování než dosud, aby nemuseli zbytečně přizpůsobovat svůj čas nákupům, ale aby se nákupy naopak přizpůsobily jim. První ohlasy od zákazníků jsou nadšené,“ prohlásil Tomáš Čupr, zakladatel Rohlik.cz.

Online supermarket Rohlik.cz, který si právě připomíná třetí narozeniny svého působení na českém trhu, kromě nového způsobu doručování zařadil během září do nabídky produkty od Marks & Spencer. Od konce prázdnin na Rohlíku také běží tematické týdny, podobné těm, které pravidelně pořádá německý maloobchodní řetězec Lidl. Zatím jsme vyzkoušeli italský týden, vinobraní a týden s potravinami Marks & Spencer, které měly velký úspěch. Nyní připravujeme XXL týden nebo týden zaměřený na pečení a cukroví, sdělil Čupr.