Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Rohlik.cz rozváží chléb z Esky i z Antonínova pekařství

Online supermarket Rohlik.cz zařadil do své nabídky produkty pražských pekařství. Od 15. listopadu prodává pečivo z Antonínova pekařství, déle také z Merhautova pekařství, Pekárny Kabát a nově od 3. prosince z karlínské Esky z řetězce Ambiente Tomáše Karpíška. „Rohlik.cz tím dovršil své úsilí mít nejlepší pekárnu v Praze. O produkty je ohromný zájem,“ prohlásili zástupci rozvozové firmy. V absolutních číslech to znamená, že od Antonína a Esky dohromady se denně prodají stovky bochníků chleba a přes tisíc rohlíků.

Chleba z Esky

Chleba z Esky

Eska v pražském Karlíně

Eska v pražském Karlíně

Antonínovo pekařství

Antonínovo pekařství na pražských Vinohradech

Antonínovo pekařství

Antonínovo pekařství na pražských Vinohradech

Chléb z Esky je k mání za 80 Kč, Antonínův chléb z pekařství Antonína Kokeše se na Rohlíku nabízí za 49,90 Kč. Antonínovo pečivo zaváží na sklad Rohlíku dvakrát denně, v sortimentu čerstvý chléb, rohlíky a různé druhy koláčů. Chléb z Esky lze na Rohlíku koupit vždy od neděle do středy, do skladu je distribuován čerstvý taktéž dvakrát denně, odtud ho vzápětí zákazníkovi dovezou až domů.

„Zařadit do prodeje pečivo z Esky jsme se rozhodli poté, co nás na Rohlíku příjemně překvapil velký zájem o výrobky z Antonínova pekařství. Hned první den jsme všechno pečivo vyprodali během pouhých dvou hodin. Od té doby denně vyprodáme všechny chleby, rohlíky i koláče. Minulý týden jsme proto zásoby chlebů navýšili, abychom lépe pokryli poptávku,“ přiblížil marketingový ředitel Rohlíku Rostislav Brzobohatý.