Asociace komunikačních agentur vydala svou ročenku za období 2018. Ta poprvé obsahuje komplet případových studií vítězných prací výroční soutěže Effie s komentáři porotců. Stahujte zdarma.

Rohlik.cz si na PR vzal AMI Communications

Komunikaci online supermarketu Rohlik.cz od srpna zajišťuje agentura AMI Communications. Má poskytovat především služby v oblasti produktové a korporátní komunikace na celorepublikové i regionální úrovni. Mluvčí firmy zůstává Michala Gregorová, agenturu si Rohlik.cz našel kvůli systematické komunikaci. Šéfem agenturního týmu, který pro Rohlik.cz pracuje, je Vladan Crha, zároveň ředitel digitální divize AMI Digital.

Rohlik.cz letos musel krizově komunikovat po březnové razii cizinecké policie, jejíž důsledky na tři měsíce ochromily jeho provoz. “Úroveň služby nebyla taková, jakou bychom si představovali. Vy se na Rohlík potřebujete spolehnout a my vám to nemohli zaručit,” uznávala sama firma.

Rohlik.cz odstartoval v roce 2014 v Praze, o rok později se rozšířil do Brna. Od letoška působí i v Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Hradci Králové a Pardubicích. Za Rohlíkem stojí zakladatel Slevomatu a rozvozu DámeJídlo.cz Tomáš Čupr, investiční skupiny Miton a Enern a logistická společnost Hopi.