Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Roman Čihalík z VCCP art directorem v Nydrle

Roman Čihalík

Roman Čihalík

Kreativní oddělení agentury Nydrle posiluje od února art director Roman Čihalík, který na téže pozici působil od roku 2005 postupně v agenturách Leo Burnett, Kaspen a VCCP. V novém působišti je jako vedoucí týmu zodpovědný za kompletní kreativní výstupy pro klienty ING Pojišťovna nebo Český rozhlas.

S Nydrle už Čihalík tento rok spolupracoval na kreativním konceptu letošního ročníku festivalu PIAF.

S příchodem Čihalíka mění Nydrle strukturu svého kreativního oddělení. Na pozici team leadera se podobně jako Čihalík posouvá i dosavadní šéf design Jan Kolář, který bude mít na starost klienty Vodafone, GE Money Bank, Fincentrum a CTP. Antonín Parma, kreativní ředitel Nydrle, se má primárně věnovat celkové integraci, kreativní strategii a novým klientům.