Rozvoj Mediaplus Prague bude řídit Báčová

Tereza Báčová v září přejde do nové mediální agentury na českém trhu z německé centrály.

Tereza Báčová

Tereza Báčová má v novém působišti hledat souhru kreativy, dat a médií v individuálním řešení pro každého klienta. „Věřím, že tohle DNA Mediaplusu složené ze dvou odlišných dimenzí do Česka dokážu přenést i z toho důvodu, že mě samotnou kopíruje. Mám české tělo, ale německý mozek. Inhaluji emoce a příběhy, ty pak ale dokážu s laboratorní přesností systematicky třídit a racionálně s nimi pracovat dál. To je potřeba,“ míní. Foto: Mediaplus

K nové mediální agentuře na českém trhu Mediaplus Prague se od září připojí Tereza Báčová. Ve funkci ředitelky pro rozvoj podnikání a mediální komunikaci má být odpovědná za obchodní rozvoj agentury a strategická mediální řešení. Báčová od loňska až dosud působila v německé centrále agenturní sítě Mediaplus, která náleží do skupiny Serviceplan. Zastávala tam pozici international creative media & innovation manager. Teď bude jejím úkolem najít pro skupinu nový byznys na českém a východoevropském trhu.

Báčová začínala v agentuře Havas Media, kde mimo jiné zastávala pozici head of strategy. Mezi její klíčové klienty patřil Hornbach, díky kterému odstartovala její spolupráce se sítí mediálek Mediaplus a s kreativní berlínskou agenturou Heimat.