RSG Nutrition slibuje jídelníček na míru, zohlední zaměstnání i pohyb

RSG Nutrition nabízí plány jídelníčků včetně jednotlivých receptů i jejich nutričních hodnot

RSG Nutrition nabízí plány jídelníčků včetně jednotlivých receptů i jejich nutričních hodnot

Aplikace RSG Nutrition od stejnojmenné firmy Marcela Tláška nabízí uživatelům výživového poradce do kapsy. Staví na online analýze údajů od uživatelů, kteří mohou zadat výšku, váhu, věk a pohlaví, ale také druh zaměstnání, množství pohybových aktivit a typ diety. Apka slibuje sestavit pro každého přesně spočítané jídelníčky včetně ingrediencí, energetické hodnoty a postupů přípravy všech receptů. Vybírat si lze z několika plánů, podle toho, zda je cílem zhubnout, zvýšit objem svalové hmoty nebo si zdravě udržet váhu.

Každý jídelníček obsahuje pět jídel na celý den, včetně ingrediencí, energetické hodnoty a postupů přípravy všech receptů. Vývojáři také slibují přidání možnosti rychlé tvorby nákupních seznamů z položek, které jsou pro přípravu receptů potřeba. V aplikaci jsou také varianty pro vegetariány a vegany.

Kromě personalizovaných jídelníčků mohou uživatelé v apce najít grafy pro sledování pokroků v plnění plánu. Aplikace se uživatelům sama připomíná, kdy mají zadat nové údaje pro aktualizaci grafů. Své osobní údaje si mohou uživatelé kdykoli podle potřeby upravit, aby vypracované jídelníčky odpovídaly jejich aktuální životní situaci a potřebám.

RSG Nutrition je pro Android a iOS ke stažení zdarma. V základu nabízí jeden jídelníček k vyzkoušení, pro další jídelníčky a funkce si musí uživatelé zakoupit předplatné v hodnotě 29,90 nebo 49,90 Kč měsíčně.