Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Rubikon od října zajišťuje PR pro firmy Dřevojas, Netmail a Web4U

PR agentura Rubikon začala v průběhu září a října pracovat pro další klienty. Jsou jimi přední výrobne koupelnového nábytku Dřevojas (pro něj má medializovat studentskou soutěž pro mladé designery), softwarová firma Netmail se zaměřením na cloudové služby, partner Googlu (korporátní i produktová komunikace) a webhostingová firma Web4U (rovněž korporátní i produktová komunikace). Netmail a Web4U má v Rubikonu na starosti Ondřej Duffek.

Trojici nových klientů získala agentura, konkrétně její oddělení pro lifestylové klienty vedené Nikolou Lörinczovou a Romanou Wišniewski, také předtím v srpnu. Byly to společnosti Halla (výrobce technického designového osvětlení), škola současného umění Scholastika a pražský festival světla Signal, který v metropoli proběhl tento víkend.

Od července dělá Rubikon také pro Asociaci pro elektronickou komerci (APEK), oborové sdružení internetových firem zaměřených na obchod. V agentuře to zajišťuje rovněž zmiňovaný Ondřej Duffek.