Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Rubikon PR nabírá klienty z e-commerce

PR agentura začala dělat pro zásilkovou DPD a také pro Vivmail.cz a Vivnetworks.com

Rubikon začal pracovat pro přepravní firmu DPD

Rubikon PR začal pracovat pro přepravní firmu DPD

PR agentura Rubikon PR začala od června spolupracovat s několika novými klienty. Všichni se přitom rekrutují z oblasti elektronického podnikání.

Ve výběrovém řízení na korporátní a produktovou komunikaci si Rubikon zvolila zásilková společnost DPD. V komunikaci se chce zaměřit mimo jiné na obecné trendy v přepravě zásilek a na edukaci prostřednictvím expertů, kteří budou seznamovat veřejnost s tím, jaké možnosti dnes v přepravních službách existují a jak si vybrat nejlepší způsob pro doručení.

Agentura také začala pracovat pro společnosti Vivmail.cz a Vivnetworks.com. Vivmail.cz se specializuje na marketingovou automatizaci, Vivnetworks.com na affiliate programy na českém a slovenském trhu. Také tady bude úkolem Rubikonu PR přiblížit potenciálním klientům, jaká technologická řešení dnes na trhu existují a jak je co nejlépe využít.

O komunikaci všech těchto firem se bude v agentuře starat Patricie Petruccová, specialistka na technické a korporátní klienty.