V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Rubikon PR komunikuje za Čihákovu IdeaSense

Kateřina Ailová a Rudolf Čihák

Kateřina Ailová a Rudolf Čihák

Agentura Rubikon PR nově zajišťuje mediální komunikaci pro firmu IdeaSense, které šéfuje zakladatel Rudolf Čihák, jenž ji napůl s Kateřinou Ailovou vlastní. IdeaSense se zabývá inovacemi produktů, služeb a obchodních modelů prostřednictvím metody inovačních farem, metoda se opírá o kulturní antropologii. Stěžejním bodem spolupráce je tedy zviditelnit aktivity firmy na českém trhu a dostat téma inovací do širšího povědomí veřejnosti.

O komunikaci IdeaSense se v Rubikonu bude starat Eliška Čermáková se svým týmem. „Jako jedna z mála firem se u nás IdeaSense zabývá oblastí inovací za využití human centered design, jako jediní v Česku také využívají prediktivních trhů v tvorbě inovací a výzkumu trhu,” říká o novém klientovi Šimon Rákosník, managing partner Rubikon PR.

S technologicky zaměřenými klienty má agentura zkušenosti. Spolupracuje například s Aitom, Simple Cell, Taxify , Mailkit, RTB House nebo Okin Facility.