Rubikon PR přijalo na Karla IV. Fischleinovou

Aktivity spojené se 700. výročím narození Karla IV. vede Klára Antonova Fischleinová.

Klára Antonova Fischleinová

Klára Antonova Fischleinová

Do agentury Rubikon PR nastoupila Klára Antonova Fischleinová, která předtím působila několik let v redakci zpravodajského serveru Novinky.cz. Aktuálně se věnuje především obsahu kampaně agentury CzechTourism na podporu aktivit souvisejících s oslavami 700. výročí narození Karla IV. Zaměřuje se zejména na copywriting.

Svou kariéru v oboru public relations zahájila Fischleinová v letech 2009 až 2011 v agentuře Euro RSCG, dnes Havas Worldwide. Tam nejdříve působila v týmu PR, od roku 2012 se pak věnovala výhradně komunikaci na sociálních sítích pro klienty Vichy, Myslbek a Eko-kom.

V roce 2012 také půl roku pracovala v redakci týdeníku Reflex jako redaktorka online mutace Reflex.cz. Od ledna 2013 nastoupila do redakce zpravodajského serveru Novinky.cz, kde působila do konce letošního dubna. Je autorkou knihy Osudy ve stínu šoa, kterou vydalo v prosinci 2014 nakladatelství P3K.

Rubikon PR ze 47 % vlastní firma Blue Ocean ManagementMartina KadleceRadomíra Talába, 29 % podíl Rubikonu drží Šimon Rákosník, 24 % Ondřej Taláb.