Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Rubikon PR rozšiřuje aktivity na Slovensko

Bolt

Prvním klientem Rubikonu v Česku i na Slovensku je přepravní služba Bolt

Komunikační agentura Rubikon PR rozšiřuje své aktivity na území Slovenska. Reaguje tak na poptávku klientů, kteří působí na obou trzích a je pro ně efektivnější zajistit komunikaci na obou trzích prostřednictvím jednoho dodavatele. Aktivity na Slovensku bude zatím koordinovat z Prahy, založení pobočky v Bratislavě do budoucna nevylučuje.

„Nastal čas se aktivně podívat na nový trh. Slovensko nám dává smysl, protože mnoho našich klientů zde působí. Někteří ale řídí slovenský trh z Prahy, případně odtud expandují, takže možnost s námi koordinovat práci na dvou trzích z jednoho místa vítají,“ říká Šimon Rákosník, majitel a šéf Rubikon PR.

Prvním klientem operujícím ve dvou zemích je estonská přepravní aplikace Bolt, jejíž komunikaci agentura zastřešuje jak v Česku, tak od dubna na Slovensku.

Rubikon PR na českém trhu působí od roku 2012. V současnosti má přes 20 klientů. Pracuje zejména pro klienty z oblati technologií a e-commerce a také pro nejrůznější online služby a začínající projekty. Kromě Boltu komunikuje za přepravce DPD, inovační laboratoř IdeaSense či dodavatele IT služeb Cleverlance.