Rubikon PR rozšiřuje aktivity na Slovensko

Bolt

Prvním klientem Rubikonu v Česku i na Slovensku je přepravní služba Bolt

Komunikační agentura Rubikon PR rozšiřuje své aktivity na území Slovenska. Reaguje tak na poptávku klientů, kteří působí na obou trzích a je pro ně efektivnější zajistit komunikaci na obou trzích prostřednictvím jednoho dodavatele. Aktivity na Slovensku bude zatím koordinovat z Prahy, založení pobočky v Bratislavě do budoucna nevylučuje.

„Nastal čas se aktivně podívat na nový trh. Slovensko nám dává smysl, protože mnoho našich klientů zde působí. Někteří ale řídí slovenský trh z Prahy, případně odtud expandují, takže možnost s námi koordinovat práci na dvou trzích z jednoho místa vítají,“ říká Šimon Rákosník, majitel a šéf Rubikon PR.

Prvním klientem operujícím ve dvou zemích je estonská přepravní aplikace Bolt, jejíž komunikaci agentura zastřešuje jak v Česku, tak od dubna na Slovensku.

Rubikon PR na českém trhu působí od roku 2012. V současnosti má přes 20 klientů. Pracuje zejména pro klienty z oblati technologií a e-commerce a také pro nejrůznější online služby a začínající projekty. Kromě Boltu komunikuje za přepravce DPD, inovační laboratoř IdeaSense či dodavatele IT služeb Cleverlance.