Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Rubikon pro iCollege, Upvest a soutěž Vodafonu

Agentura Rubikon PR na jaře zahájila spolupráci s několika novými klienty. Od března má na starosti veškerou mediální komunikaci iCollege, neziskové vzdělávací instituce, která podporuje začínající internetové podnikatele. Zaměří se přitom na představení nového kurzu a jednotlivá školení.

Od dubna se agentura stará o komplexní komunikaci a sociální sítě soutěže Vodafone Nápad roku. Ta už 11 let podporuje mladé podnikatele z Česka a Slovenska.

Dál Rubikon pracuje pro společnost Upvest, která v Česku umnožňuje investovat do developerských projektů přes internet, prostřednictvím crowdfundingu. Kromě korporátní komunikace bude mít agenturní tým na starosti podporu známosti tématu takzvaného mezaninového financování.