Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Saatchi & Saatchi dělá kampaň oleje Lukana

Agentura z uskupení Publicis One vytvořila novou kampaň pro českou značku olejů.

Ve výběrovém řízení na kreativní agenturu české značky olejů Lukana zvítězila Saatchi & Saatchi z komunikační skupiny Publicis One. Jejím úkolem bylo vytvořit nadlinkovou komunikaci, tedy především televizní kampaň a vizuály, které osloví širokou cílovou skupinu. Základ nové kampaně bude tvořit televizní spot, který v produkci Boogie Films režírovala Alice Nellis. Před kamerou se vystřídalo pět generací ženské větve jedné rodiny.

Nová kampaň značky Lukana představí pět generací žen jedné rodiny

Nová kampaň značky Lukana představí pět generací žen jedné rodiny

Spot byl natočen na konci minulého roku a v třicetivteřinové podobě poběží od konce ledna do konce února v televizích skupin Nova, Prima a TV Barrandov. I další komunikaci a média zajistily agentury, které stejně jako Saatchi & Saatchi spadají pod komunikační skupinu Publicis One. Facebook a tvorbu nového webu má na starosti contentová agentura Newcast, mediální prostor zajistila agentura Starcom. 

„My jsme vytvořili kompletní kreativu, obsah na web dodal Newcast a média nakoupil Starcom. Klient tak dostal full servis. Funguje to a budeme takto dál pracovat i pro další klienty,“ říká ředitel agentury Tomáš Löbel.