Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Sazka a iSport.cz uvádí herní platformu

Sazka a vydavatelství Czech News Center představují online herní platformu Sazka Fantasy.

Sazka spouští ve spolupráci s vydavatelstvím Czech News Center novou herní platformu Sazka Fantasy. Ta má umožnit sportovním fanouškům vyzkoušet si roli trenéra a sestavování vlastního sportovního týmu. Fanoušky má dodat platformě portál iSport.cz, který Czech News Center provozuje.

„Naším dlouhodobým cílem je posunout vnímání Sazky z čistě loterijní firmy na firmu zábavní, spuštění Sazka Fantasy je prvním krokem. Jsme rádi, že své síly můžeme spojit s už existující komunitou fanoušků díky iSport.cz,“ tvrdí generální ředitel Sazky Robert Chvátal.

Podle něj si už lze na webové stránce Sazka Fantasy denně zahrát zápasy hokejové NHL. Nabídka sportů a funkcionalit se má průběžně rozšiřovat. „Během příštího roku plánujeme přidat fotbalové zápasy, jak z tuzemské ligy, tak i Champions League a Premier League. Rádi bychom platformu rozšířili i o tuzemskou hokejovou extraligu nebo mistrovství světa v hokeji,“ tvrdí Chvátal. Na projektu mají podle šéfredaktora iSport.cz Lukáše Tomka spolupracovat experti z redakce deníku Sport a webu iSport.cz, kteří NHL i další ligy sledují. Ti budou na portál dodávat takzvané fantasy zpravodajství, například zákulisní tipy a informace bookmakerů.