“Zabíjet značky je dobré,” pravil v pátek na Marketing Festivalu Mark Ritson mimo jiné. Než bude možné jeho přednášku zakoupit na webu akce, doporučujeme jeho vystoupení z března a z října 2018 či z léta 2017 – v něčem stejná, v něčem podrobnější – i jeho starší pohled na sociální sítě.

Sazka a iSport.cz uvádí herní platformu

Sazka a vydavatelství Czech News Center představují online herní platformu Sazka Fantasy.

Sazka spouští ve spolupráci s vydavatelstvím Czech News Center novou herní platformu Sazka Fantasy. Ta má umožnit sportovním fanouškům vyzkoušet si roli trenéra a sestavování vlastního sportovního týmu. Fanoušky má dodat platformě portál iSport.cz, který Czech News Center provozuje.

„Naším dlouhodobým cílem je posunout vnímání Sazky z čistě loterijní firmy na firmu zábavní, spuštění Sazka Fantasy je prvním krokem. Jsme rádi, že své síly můžeme spojit s už existující komunitou fanoušků díky iSport.cz,“ tvrdí generální ředitel Sazky Robert Chvátal.

Podle něj si už lze na webové stránce Sazka Fantasy denně zahrát zápasy hokejové NHL. Nabídka sportů a funkcionalit se má průběžně rozšiřovat. „Během příštího roku plánujeme přidat fotbalové zápasy, jak z tuzemské ligy, tak i Champions League a Premier League. Rádi bychom platformu rozšířili i o tuzemskou hokejovou extraligu nebo mistrovství světa v hokeji,“ tvrdí Chvátal. Na projektu mají podle šéfredaktora iSport.cz Lukáše Tomka spolupracovat experti z redakce deníku Sport a webu iSport.cz, kteří NHL i další ligy sledují. Ti budou na portál dodávat takzvané fantasy zpravodajství, například zákulisní tipy a informace bookmakerů.