Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Sazka začala na SEO pracovat s H1.cz

Sázková společnost Sazka začala v druhé polovině října spolupracovat s další agenturou. SEO jí bude nyní zajišťovat agentura H1.cz. Předmětem spolupráce by měla být podpora při definování online priorit a také nastavení strategie pro postupný převod všech offlinových služeb do online prostředí. Dál by se nová agentura měla zaměřit na rozvoj hlavního webu Sazky.

Do projektu se zapojí specialisté ze SEO / UX oddělení a copywriteři, nezbytný dohled nad všemi aktivitami v datové oblasti zajistí weboví analytici. „Za cíl jsme si vzali zvyšování viditelnosti, organické návštěvnosti a povědomí o dalších online aktivitách, které Sazka kromě standardního sázení provozuje,“ říká o novém projektu Petr Vejrážka, šéf obchodního oddělení H1.cz.

Mezi další agentury, které pro Sazku na různých projektech pracují patří Symbio, Bistro, Bubble nebo Story Tellers. Marketing v Sazce řídí Aleš Veselý. Jeho cílem je tvorba různých forem obsahu. „Pro nás je různá forma obsahu laboratoř, kde si testujeme a ověřujeme, na co zákaznici reagují, co je baví a co je naopak slepá cesta. Do tvorby vlastního obsahu investujeme velkou část svého marketingového rozpočtu a má rostoucí trend.“ řekl v nedávném rozhovoru pro Médiář Veselý.