Připomeňte si letošní přehlídku agenturních novinek Digiveletrh ve fotografiích a prezentacích.

Schodiště Konektoru — Jakub Petřina

Za podpory Médiáře zahajují agentury Konektor a PR.Konektor další ročník přednášek o lidské kreativitě. Tentokrát přijde marketingový šéf Air Bank.

Jakub Petřina

Jakub Petřina

Konektor & PR.Konektor vás zvou na další ze série setkání Schodiště pro vysokoškolské studenty o lidské kreativitě. Tentokrát vystoupí Jakub Petřina, marketingový ředitel Air Bank. Moderuje šéfredaktor Médiáře Ondřej Aust.

Kdy? V úterý 6. října 2015 od 17.00. Kde? V prostorách agentur Konektor a PR.Konektor na náměstí Republiky. Za kolik? Vstup je zdarma.

Přijďte, prosím, nejpozději v 16.45. Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte své jméno, kontaktní email a telefon.

Kapacita je omezena, prvním 25 přihlášeným potvrdíme rezervaci emailem.

Kdo je Jakub Petřina

Jakub Petřina má za sebou více než dvacet let v marketingu. Při studiích na Univerzitě Karlově začal pracovat ve Staropramenu jako brand manažer, po čtyřech letech přešel do startupové firmy Český mobil, známější pod značkou Oskar (dnes Vodafone), kde byl od počátku jedním z marketingových manažerů, nejdříve zodpovědný za akvizici retailového a následně firemního segmentu V červnu 2004 přišla do jeho profesního života nová výzva. Stal se marketingových ředitelem cestovní kanceláře Fischer, které se v tehdejší době příliš nedařilo. Jeho úkolem proto bylo zvýšit profitabilitu firmy a počet zákazníků.

Po roce působení v cestovních ruchu přešel do skupiny PPF, stal se marketingovým ředitelem společnosti Home Credit, což už byl jen malý krok pro to, aby mu byl o pět let později nabídnut post marketingového ředitele nově vznikající banky – Air Bank. Právě Jakub Petřina stojí za kampaní, v níž se dohaduje a srovnává tradiční bankéř s novým.

Za svoji práci získal sedm cen Effie, poslední v loňském roce. Je ženatý, má dvě děti, ve volném čase se věnuje především tenisu, fotbalu a golfu. A je přesvědčený, že i svou banku mohou mít lidé rádi.