Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Schodiště Konektoru — Jan Mühlfeit

Hostem prosincového rozhovoru o kreativitě bude stratég, kouč a mentor Jan Mühlfeit.

Konektor & PR.Konektor vás zvou na další ze série setkání Schodištěpro studenty a veřejnost se zájmem o kreativitu. Tentokrát vystoupí Jan Mühlfeit, stratég, kouč a mentor.

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit

Moderuje šéfredaktor Médiáře Ondřej Aust.

Kdy? V úterý 15. prosince 2015 od 18.00. Kde? V prostorách agentur Konektor a PR.Konektor na náměstí Republiky v Praze.

Registrace jsou uzavřeny, kapacita je naplněna. Kdo jste se registroval, přijďte, prosím, nejpozději v 17.45. Z akce přineseme videozáznam.

Kdo je Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit působil 22 let ve společnosti Microsoft, z toho 15 let v jejím vedení (v letech 2007-2015 byl prezidentem Microsoftu pro Evropu). Vytvořil program UnlockPotencialNow, zaměření na odhalování výjimečnosti jednotlivců i firem, a pak zformulovat a úspěšně realizovat svou vizi. Návod na využití potenciálu osobnosti i firmy přednáší po celém světě, ve veřejném i soukromém sektoru. Koučuje vrcholové manažery nadnárodních firem, často také vystupuje na konferencích (Světové ekonomické fórum, OECD, Harvard, Cambridge). Kromě „odemykání potenciálu“ pomáhá firmám i jednotlivcům hledat silné a slabé stránky, dobře vystupovat na veřejnosti a s rozvojem osobnosti. Během kariéry dal rozhovory o svém programu světovým médiím, jako je CNN, CNBC, New York Times, Washington Post, Financial Times nebo Wall Street Journal. Narodil se v roce 1962, vystudoval ČVUT a v zahraničí pak programy na Whartonu, London School of Economics a na Harvardu.