Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Schodiště Konektoru — Pavel Prouza

Hostem květnového rozhovoru o kreativitě bude manažer přepravní služby BlaBlaCar.

Konektor a PR.Konektor a mediální partner Médiář vás zvou na další přednášku ze série Schodiště pro studenty a veřejnost se zájmem o kreativitu. Tentokrát vystoupí Pavel Prouza, country manažer služby pro spolujízdu BlaBlaCar pro Česko a Slovensko.

Pavel Prouza

Pavel Prouza

Pavel Prouza je zkušený odborník na marketing, PR a sociální sítě, který aktuálně vede tým společnosti BlaBlaCar, původně franouzské služby pro zprostředkování spolujízdy, v Česku a na Slovensku. Předtím působil jako seniorní marketingový manažer v internetové agentuře Socialbakers. Je spoluzakladatelem mobilní platformy Buytheway, která umožňuje klientům vybudovat vlastní mobilní aplikaci. Rok vedl v agentuře Mustard globální facebookovou stránku pro automobilku Škoda. Působil také v agenturách Leo Burnett, Bison & Rose a Brandz Friendz.

Pavel Prouza má zkušenosti i přímo z médií, spoluzakládal například web Tyinternety.cz, kde první rok vedl jeho obsah. V České televizi připravoval scénáře a moderoval pořad Game Page. O počítačových hrách psal i jako editor webu Hrej.cz a časopisu Level. Byl zodpovědný za PR herního startupu Geewa.

Květnové Schodiště proběhne v úterý 24. května od 17 hodin v prostorách agentur Konektor a PR.Konektor na náměstí Republiky. Přijďte, prosím, nejpozději v 16.45. Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte své jméno, kontaktní e-mail a telefon. Kapacita je omezena, prvním 25 přihlášeným potvrdíme rezervaci e-mailem. Vstup je zdarma.