Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Sdružení výrobců polystyrenu nadále s Native PR

Pavel Zemene

Pavel Zemene

Sdružení EPS ČR zastupující zájmy výrobců pěnového polystyrenu v Česku si pro další spolupráci v oblasti strategického poradenství a PR už popáté vybralo Native PR. Spolupráce začala v roce 2006, nová, tříletá smlouva prodlouží partnerství na celkem 15 let. Sdružení dlouhodobě podporuje snížení energetické náročnosti budov v Česku a usiluje o vnímání polystyrenu jako ideálního izolačního materiálu pro zateplení budov. “Pokračování spolupráce nám zajistí kontinuitu naší osvětové kampaně,” uvedl Pavel Zemene, předseda Sdružení EPS ČR, fungujícího v roce 1998.

Native PR v Česku působí od roku 1993 a je jedním ze zakládajících členů české Asociace public relations agentur (APRA). Dalšími klienty Native PR z řad svazů a asociací jsou například Česká bankovní asociace, Český svaz pivovarů a sladoven či Asociace inovativního farmaceutického průmyslu.