Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Sdružení výrobců polystyrenu nadále s Native PR

Pavel Zemene

Pavel Zemene

Sdružení EPS ČR zastupující zájmy výrobců pěnového polystyrenu v Česku si pro další spolupráci v oblasti strategického poradenství a PR už popáté vybralo Native PR. Spolupráce začala v roce 2006, nová, tříletá smlouva prodlouží partnerství na celkem 15 let. Sdružení dlouhodobě podporuje snížení energetické náročnosti budov v Česku a usiluje o vnímání polystyrenu jako ideálního izolačního materiálu pro zateplení budov. „Pokračování spolupráce nám zajistí kontinuitu naší osvětové kampaně,“ uvedl Pavel Zemene, předseda Sdružení EPS ČR, fungujícího v roce 1998.

Native PR v Česku působí od roku 1993 a je jedním ze zakládajících členů české Asociace public relations agentur (APRA). Dalšími klienty Native PR z řad svazů a asociací jsou například Česká bankovní asociace, Český svaz pivovarů a sladoven či Asociace inovativního farmaceutického průmyslu.