Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Sdružení výzkumných agentur SIMAR povede další dva roky Eva Veisová

Místopředseda Tomáš Rychecký rezignoval na své funkce v SIMAR i ve společnosti TNS AISA.

Eva Veisová. Foto: SIMAR

Eva Veisová. Foto: SIMAR

V neziskovém sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění SIMAR zůstává na pozici předsedkyně pro funkční období 2010-2012 Eva Veisová, která byla ředitelkou Synovate ČR a SR, a v budoucnu se v souvislosti s integrací Synovate se společností Ipsos stane členem vrcholového vedení Ipsos v České republice.

Mezinárodní výzkumná agentura Ipsos totiž už v létě oznámila, že koupila společnost Synovate, a nyní se akvizice dokončuje na mezinárodní úrovni i v České republice. Jak Ipsos, tak Synovate jsou členy sdružení SIMAR.

Ke změně dojde pouze na postu místopředsedy SIMAR, dosud zastávaném Tomášem Rycheckým, ředitelem společnosti TNS AISA. Tomáš Rychecký na své funkce v SIMAR i ve společnosti TNS AISA rezignoval. „Jeho práci v SIMARu převezme nově zvolený místopředseda,“ řekla Veisová.

SIMAR svolal na konec listopadu jako každoročně valnou hromadu, která by měla projednat nejen personální otázky, ale mimo jiné i probíhající kontroly a činnost pracovních skupin a další směrování v těchto aktivitách.