V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Šebrle mezi moderátory zpráv Primy

Sportovec nabídku přijal, neboť mu „vyplnila pracovní prázdno“.

Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle ve zprávách Primy. Foto: TV Prima

Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle ve zprávách Primy. Foto: Lenka Hatašová, TV Prima

Vícebojařský šampion Roman Šebrle a miss Gabriela Kratochvílová budou uvádět večerní zprávy na televizi Prima. Televize to oznámila v neděli večer právě v hlavních zprávách. K propagaci nové moderátorské dvojice využila deník Blesk, který v pondělním vydání přináší zprávu na titulní straně a v podobě dvoustránkového materiálu uvnitř čísla. Píše, že Šebrle s Kratochvílovou začnou v neděli 29. června.

Držitel několika zlatých medailí z mistrovství světa a Evropy i olympiády Šebrle loni ukončil atletickou kariéru, nyní se věnuje golfu. Kratochvílová loni dosáhla vítězství v soutěži krásy Česká miss. „To, co mě donutilo pro přijetí této nabídky, bylo, že se jedná o prestižní práci, která je zajímavá. Navíc vyplňuje to volno, které jsem teď měl,“ řekl sportovec Blesku. „Tahle nabídka to moje pracovní prázdno vyplnila,“ zopakoval.

K propagaci nové moderátorské dvojice Prima využila Blesk

K propagaci nové moderátorské dvojice Prima využila Blesk

Šebrle s Kratochvílovou doplní stávají dvě moderátorské dvojice hlavních zpráv Primy. V současnosti uvádějí zprávy Karel Voříšek s Klárou Doležalovou a Terezie Kašparovská s Tomášem Hauptvogelem.