Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Sedmý PIAF posouvá termín na duben

Pražský mezinárodní reklamní festival posedmé proběhne od 25. do 27. dubna 2016.

Ben Tollett

Předsedou poroty PIAF 2016 bude Ben Tollett

O měsíc dřív, než organizátoři původně avizovali, proběhne sedmý ročník pražského mezinárodního reklamního festivalu PIAF v roce 2016. Odehraje se od pondělí 25. do středy 27. dubna, „z důvodu kolize s jinými událostmi v oboru“. Konference, kterou uzavře slavnostní předání cen, proběhne 26. a 27. dubna ve Veletržním paláci. Call for entries budou vyhlášeny v polovině ledna, uzávěrka prací je 29. února. Shortlisty mají být vyhlášeny začátkem dubna.

Sedmý PIAF měl původně proběhnout ve dnech 24. až 26. května. Na květen je přitom v Praze plánovaná například prodejní konference Engage 2016 firmy Socialbakers.

Šéf poroty přijede z Británie

Předsedou poroty festivalu bude Ben Tollett, kreativní ředitel britské agentury Adam & Eve DDB, viditelné hlavně kampaněmi pro značky John Lewis, Hertz Lloyds či Marmite.