V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Seduo od LMC přenáší své videokurzy i do offline režimu

Vzdělávací portál Seduo od předního tuzemského zprostředkovatele pracovní inzerce LMC přichází s aplikací, která přenese obsah webu do mobilní podoby. Kromě toho, že nabídne kurzy z různých oblastí prakticky odkudkoli, zahrne také možnost výuky v režimu offline.

Jednotlivé kurzy probíhají formou edukativních videí, jež tvoří jednotlivé lekce kurzu. Ty jsou dostupné zdarma nebo za poplatek. Veškerý zakoupený obsah se ukládá uživateli na účet, takže se k němu může kdykoli vrátit.

Výukové kurzy jsou v aplikaci rozdělené do šesti oblastí, a to byznys, marketing, design, jazyky, nástroje a kancelářský software a osobní rozvoj. Každá lekce trvá několik minut a v rámci aplikace si ji uživatel může nově uložit na pozdější shlédnutí i v místech bez přístupu k internetu. Během přehrávání lekcí si také může zapisovat přímo v apce poznámky.

Seduo je dostupné pro Android i iOS.

V apce je dostupný kompletní přehled placeného i volného obsahu

V apce je dostupný kompletní přehled placeného i volného obsahu

Jednotlivé kurzy se dělí do šesti kategorií

Jednotlivé kurzy se dělí do šesti kategorií