Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Šéf Barrandova přidává Kauzy Jaromíra Soukupa

Majitel, generální ředitel a častý moderátor televize Barrandov Jaromír Soukup v jedné osobě přivádí na obrazovku další pořad nesoucí jeho jméno, už šestý. Od 6. prosince se každou středu v 21.25 budou vysílat Kauzy Jaromíra Soukupa. Soukup se novinkou slibuje „věnovat nejen aktuálním politickým kauzám, ale i těm, s nimiž se setkáváme v běžném životě“. Dosova prohlašuje: „Jde o jediný publicistický pořad v Česku, kde vám naprosto přehledně vysvětlíme, jak to s těmi kauzami ve skutečnosti je. Srozumitelně vám sdělíme, kdo je darebák a kdo hrdina. A dozvíte se také, jak proti těm, kteří vám ubližují, můžete bojovat.“

Kauzy Jaromíra Soukupa

Kauzy Jaromíra Soukupa

Obsahové podklady k pořadu Soukupovi pomáhá vytvářet tým Empresa Media, sesterského vydavatelství televize Barrandov, které produkuje hlavně časopis Týden. Vlastník a šéf obou mediálních firem to označuje za „smysluplnou synergii“. Aktuálně se Soukup ve své televizi ukazuje každý večer od úterka do pátku. Na obrazovce Barrandova jsou Kauzy už jeho šestým pořadem – pět jich běží, šestým byl před říjnovými volbami Volební speciál.

Jaromír Soukup na obrazovce Barrandova

  • úterý: Aréna Jaromíra Soukupa
  • středa: Kauzy Jaromíra Soukupa
  • čtvrtek: Týden s prezidentemDuel Jaromíra Soukupa
  • pátek: Instinkty Jaromíra Soukupa