V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Šéf Českého rozhlasu Duhan dostal pololetní odměnu 456.000 Kč

Peter Duhan je řádným ředitelem od 28. 7. 2011, přechodně rozhlas vedl od března 2010. Foto: Český rozhlas

Peter Duhan je řádným ředitelem od 28. 7. 2011, přechodně rozhlas vedl od března 2010. Foto: Český rozhlas

Rada Českého rozhlasu schválila generálnímu řediteli veřejnoprávního rádia Peteru Duhanovi odměnu za první pololetí 456.000 Kč. Maximální možnou odměnu 480.000 Kč, tedy trojnásobek jeho platu, zkrátila o 5 %. Zdůvodnila to protiprávním hospodařením v ostravském studiu, kvůli kterému byl v únoru odvolán šéf studia Ostrava Igor Horváth.

Předsednictvo rady při stanovení odměny posuzovalo dodržení statutu a kodexu rozhlasu (váha 30 %), plnění usnesení radních (20 %), splnění podílu na trhu 21,5 % (10 %) a dodržení časového harmonogramu restrukturalizace (40 %). Tytéž podmínky pro udělení odměny rada na středeční schůzi navrhla a schválila také pro druhé pololetí.