Novinky roku 2019 z 19 agentur přinesl letošní Digiveletrh. Podívejte se na fotografie.

Šéfka neuspěla. Prima ji odsouvá na později, místo ní dá Bridget Jonesovou

Show nemá špatné obsazení, kromě pomalé dramaturgie a špatného nazvučení jí ale uškodila konkurence SuperStar na Nově.

Nora Mojsejová. Foto: Prima

Šéfku dělá v česko-slovenské verzi show Donalda Trumpa podnikatelka Nora Mojsejová. Foto: Prima

Neuspokojivé výsledky další z jarních novinek televize Prima vede už v druhém případu ke změně jejího vysílacího času.

Show Šéfka, místní mutace formátu The Apprentice miliardáře Donalda Trumpa, kterou Prima produkuje ve spolupráci se slovenskou TV Joj, půjde na českých obrazovkách později než dosud – o nedělích nikoli od 20 hodin, ale až ve 22.15.

Už tuto neděli předřadí Prima spolehlivější materiál – od osmi večer uvede reprízu britské romantické komedie Deník Bridget Jonesové, o týden později pak její volné pokračování Bridget Jonesová: S rozumem v koncích. Tuto neděli tak zruší uvedení filmu Vše o Adamovi, příští neděli snímku Moulin Rouge.

Česko-slovenská Šéfka nemá špatné obsazení – soutěžící jsou výrazní a přímočarostí příjemně překvapil i kadeřník Libor Šula, jeden z porotců -, kromě pomalé dramaturgie a špatného nazvučení ji ale uškodila konkurence Česko Slovenské SuperStar, která jde v neděli na Nově rovněž od 20 hodin.

SuperStar ani Šéfka se ještě nedokázaly dostat do top 10 nejsledovanějších pořadů týdne napříč televizemi. Zatímco však SuperStar mívá přes 900 tisíc diváků, první dva díly Šéfky jen 650, respektive 403 tisíc.

Šéfka ale zatím nekončí. Narozdíl od druhé řady Čápů s mákem, “nejdrsnějšího reality vaření”. Výstřední programový experiment narazil ve čtvrtek večer na sílu Ordinace v růžové zahradě na Nově, místo něj Prima postaví nový pořad baviče Petra Novotného Trampoty.