Sněmovna pátrá, kdo vynesl záznam z neveřejného říjnového semináře o České televizi, píšou Seznam Zprávy, v podezření jsou poslanci ANO. Záznam posléze ve dvou dílech na YouTube zveřejnil Luboš Xaver Veselý, externí moderátor Českého rozhlasu, zde první a zde druhý díl.

Šéfredaktorem časopisu Estate se stal Tomeš

Jan Tomeš

Jan Tomeš

Časopis Estate, původní český magazín věnující se developmentu, realitnímu trhu, investicím a životnímu stylu, z portfolia vydavatelství Premium Media Group má od května nového šéfredaktora. Stal se jím Jan Tomeš, který v titulu od začátku roku působil jako editor a tutéž pozici předtím zastával třeba v berlínské kanceláři stanice Deutsche Welle. Magazín přebírá od Jitky Krulcové, která ho vedla od jeho startu v roce 2017 a dál bude v Premium Media Group působit na pozici publisherky. První číslo pod Tomešovým vedením vyšlo 19. června.

Titulní strana červnového vydání časopisu Estate

Titulní strana červnového vydání časopisu Estate

Krulcová se bude jako publisherka věnovat rozvoji nových původních titulů vydavatelství Premium Media Group. Na starosti má také novou divizi společnosti, jež se zaměřuje na firemní časopisy. Prvním z nich je titul The Black Tie určený klientům privátního bankovnictví Raiffeisenbank.