V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Šéfredaktorem Reflexu bude opět Bajgar

Dosud pověřený šéf Marek Stoniš zůstává zástupcem šéfredaktora.

Radek Bajgar

Radek Bajgar před časem v Karlových Varech

V pondělí 16. února nastupuje na pozici šéfredaktora společenského týdeníku Reflex Radek Bajgar. Titul převezme od Marka Stoniše, který byl pověřen vedením Reflexu od května 2014 a nyní se stane zástupcem šéfredaktora. „Reflex je ve vynikající kondici,“ prohlásil Stoniš.

Letos třiapadesátiletý Bajgar od roku 1990 pracoval v Reflexu jako reportér a poslední rok svého tehdejšího působení jako šéfredaktor. Pak odešel do televize Nova, kde dělal šéfredaktora publicistiky a podílel se na tvorbě pořadů Na vlastní oči, Občanské judo nebo Tabu. Poté se stal ředitelem marketingu a šéfredaktorem vývoje nových formátů. V posledních sedmi letech byl kreativním producentem na Nově a v České televizi, kde se podílel na tvorbě projektů Soukromé pasti, Ulice, Comeback, Expozitura, Kriminálka Anděl, Neviditelní či Dokonalý svět.

„Je příjemné vrátit se po dvaceti letech do Reflexu a zjistit, že kamarádi a kolegové dosud žijí a časopis má stále tu stejnou energii. Přicházím s intenzivním pocitem, že jakkoliv přispět k udržení svobodné žurnalistiky má v této podivné době smysl,“ uvedl staronový šéfredaktor Bajgar. Reflex vydává Czech News Center Daniela Křetínského a Patrika Tkáče.