Šéfredaktorem zpravodajství CNN Prima News se stal Tomáš Vojáček

Zástupci šéfredaktora jsou Roman Pistorius a Lukáš Seidl, zástupcem ředitele Tomáš Večeřa.

Tomáš Vojáček

Tomáš Vojáček

Novým šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky CNN Prima News byl jmenován dosavadní šéfeditor Tomáš Vojáček. Jeho zástupci budou novináři ze současného vedení redakce Roman PistoriusLukáš Seidl. Pozici zástupce ředitele zpravodajství zaujme Tomáš Večeřa, který je od startu CNN Prima News ředitelem onlinu. Změny nastávají krátce poté, co se ředitelem zpravodajství a publicistiky Primy stal Martin Švehlák.

Vojáček v minulosti působil čtyři roky jako vedoucí publicistického pořadu Střepiny na TV Nova, kde začínal jako reportér publicistiky. Později se z pozice šéfeditora podílel na startu CNN Prima News. Stál například u zrodu publicistického pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Později se věnoval hlavně rozvoji kontinuálního televizního zpravodajství CNN Prima News a přípravě speciálních projektů ve spolupráci s partnery z americké CNN. Je autorem konceptů k volbám do poslanecké sněmovny, ke komunálním i prezidentským volbám i řadě zahraničních projektů, jako byla například korunovace krále Karla III. „V těchto dnech usilovně pracujeme na novém vizuálu našeho studia,“ avizoval Vojáček jako nový šéfredaktor.

Pistorius, který si na různých editorských i moderátorských pozicích prošel Českou televizí, televizí Nova i mediální skupinou Mafra, v CNN Prima News aktuálně působí jako vedoucí vydání Hlavních zpráv.

Seidl se v médiích pohybuje víc než deset let. V minulosti působil v mediálním domě Empresa Media a časopisu Týden, později jako hlavní editor zpravodajského webu Lidovky.cz. V CNN Prima zastává pozici vedoucího domácí redakce.

Sdílejte