V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Šéfredaktorkou Joy je Tesařová

S příchodem nové šéfky se slučují týmy pro tištěné i online výstupy časopisu.

Valentina Tesařová

Valentina Tesařová

Časopis Joy vydavatelství Burda má novou šéfredaktorku, je jí Valentina Tesařová, která poslední půlrok magazín řídila jako vedoucí redaktorka. Loni střídala Terezu Netolickou. Tesařová předtím byla redaktorka webů Elle a Marie Claire.

Jejím nástupem se v časopisu vřazují internetové aktivity do redakce, která připravuje hlavně tištěný časopis. Redakce včetně šéfredaktorky čítá osm lidí a kromě tisku spravuje web Joyonline.cz, stránky na Facebooku a Instagramu a nově také kanál Joy Beauty Studio na YouTube. Web Joy dosud psala Natálie Debnárová a vedení obsahu spadalo ve vydavatelství pod Petra Cífku z divize Burda Digital, nyní stejně jako tisk spadá pod Tesařovou a texty zpracovává Tereza Szkatulová.

S dubnovým vydáním čeká Joy redesign - časopis by se měl zpřehlednit, graficky zjednodušit. „Zavádíme i nové rubriky, například sloupek Petra Cífky, který vtipným způsobem komentuje mužský pohled na svět vztahů nebo rozdíly mezi muži a ženami,“ přiblížila šéfredaktorka. Cífka je rovněž jedním ze tří autorů blogu 1000 věcí, co mě serou.