V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Šemíkova Surikata PR získala klienta Conectart

Martin Šemík

Majitelem agentury Surikata PR je Martin Šemík

Pražská PR a kreativní agentura Surikata PR Martina Šemíka rozšiřuje své portfolio klientů, od ledna dělá pro provozovatele kontaktních center Conectart z investiční skupiny KKCG. Zajišťuje mu media relations, produktového a korporátního PR. „Naším cílem bude jasným a srozumitelným způsobem komunikovat aktuální dění v oboru, představovat fungování call center a tak trochu měnit i vnímání této profese ve společnosti,“ uvedl Šemík.

Surikata PR je na trhu od loňska, dělá pro Fashion Arena Prague Outlet nebo poradensko-investiční BNG Group. S Šemíkem v agentuře působí jako account executive Markéta Bednářová.