Seriál Policie Modrava dostane čtvrtou řadu

Televize Nova svou nejúspěšnější krimisérii teď reprízuje, nová řada může přijít na podzim.

Policie Modrava

Soňa Norisová a Jaroslav Satoranský při natáčení čtvrté řady seriálu Policie Modrava, vpravo režisér Jaroslav Soukup. Foto: TV Nova

Nejúspěšnější krimiseriál televize Nova se dočká dalšího pokračování. Seriálu Policie Modrava se začala natáčet už čtvrtá řada. Pilotní film k seriálu natočený už v roce 2008 Nova kvůli finanční krizi odvysílala až na podzim 2011. První řada seriálu přišla do vysílání na jaře 2015, druhá řada se vysílala v roce 2017, třetí v roce 2019. Úvodní série, kterou sledovalo v průměru 2,1 milionu diváků, měla 16 dílů, druhá a třetí po osmi dílech.

Kdy se nová řada dostane do vysílání, televize zatím neoznámila, ale může to být už letos na podzim. Nova totiž teď celý seriál od začátku reprízuje, a to od 1. června každé úterý od 20.20, umístila jej i do videotéky Voyo. Na reprízy tak v televizi bude moci plynule navázat premiérová série.

Nová, čtvrtá řada opět vzešla z pera Jaroslava Soukupa, který děj zasazený do scenérie Národního parku Šumava rovněž režíruje. V hlavní roli pokračuje Soňa Norisová, vrátí se i Jaroslav Satoranský, další role mají Filip Tomsa, Jaroslava Stránská, Zdeněk Palusga, Michal Holán, Matěj Dadák, Jan Monczka, Stanislava Jachnická, Jana Boušková, Taťjana Medvecká, Václav Krátký či Martin Zahálka.