Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Seriál v původním znění s titulky nasazuje i Prima Love: cyklus The L Word o lesbách

I podruhé jde o reprízu, na otitulkovanou premiéru zahraničního cyklu si Prima zatím netroufá.

The L Word

The L Word. Foto: Prima

Skupina kanálů televize Prima uvádí druhý zahraniční seriál, který vedle dabované verze uvedene také v originálním znění s titulky. Jde o sedm let starý kanadsko-americký cyklus The L Word (Prima to překládá „Láska je láska“) s lesbickou tématikou.

Příběh se soustředí na skupinu lesbických žen a jejich kamarádek žijících v Los Angeles. V jedné z hlavních rolí se představí herečka Jennifer Bealsová, známá z filmu Flashdance.

Na stanici pro ženy Prima Love bude nasazen do hlavního vysílacího času, půjde od neděle 14. srpna ve 20.55. Repríza prvního dílu bude k vidění na Prima Cool v pondělí 15. srpna ve 22.00. Od pátku 19. srpna se seriál bude objevovat nadabovaný na Prima Love a ještě tentýž den bude uvedena repríza v originálním znění s titulky, oznámila televize.

Výjimečný krok mezi tuzemskými komerčními televize – originální znění s titulky – dělá Prima podruhé. Od července zařadila na Prima Cool otitulkované reprízy populární americké série How I Met Your Mother.