Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Servis vozů BMW a Mini hledá digitální agenturu

Pražská firma BW Motors Vlastimila Nekardy, přední nezávislý servis vozů BMW a Mini, působící v Česku od roku 2010, kvůli dalšímu rozšiřování aktivit na domácím trhu a plánované expanzi na zahraniční trhy formou franšízingu vyhlašuje výběrové řízení na digitální agenturu. Hlavním cílem výběrového řízení je nalézt strategického partnera pro zajištění komplexní prezentace firmy na internetu a sociálních sítích s důrazem na maximální efektivitu a měřitelnost stanovených cílů.

„Oblast internetu a nových technologií vnímáme intenzivně jako stěžejní nástroj pro oslovení nových zákazníků a komunikaci se stávajícími klienty našeho nezávislého servisu,“ uvádí Vlastimil Nekarda. Jeho firma udává roční obrat blížící se 50 milionům Kč, je značkovým smluvním opravcem BMW a Mini pro pojišťovny Kooperativa, Generali, Českou Pojišťovnu, Českou podnikatelskou pojišťovnu a ČSOB Pojišťovnu, poskytuje také autopojištění.