Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

SES Astra pro Česko a Slovensko oslovil Grayling

Pražský a bratislavský tým agentury Grayling začal pracovat pro satelitního provozovatele.

SES Astra

SES Astra

Satelitní operátor SES Astra začal v Česku a na Slovensku spolupracovat s PR sítí Grayling. Ta mu bude zajišťovat služby public relations a public affairs, včetně správy a obsahu lokální facebookové stránky. Podle šéfky marketingu a PR SES Astra pro střední a východní Evropu Urszuly Marzecové půjde o dlouhodobý vztah, přičemž SES Astra bude spolupracovat s týmy Graylingu v Praze a v Bratislavě.

Grayling pracuje pro SES Astra i v řadě dalších zemí střední a východní Evropy, konkrétně v Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku, v Srbsku a ve Slovinsku.

SES je mezinárodním provozovatelem satelitů s více než 50 geostacionárními družicemi. Zajišťuje satelitní komunikaci pro televizní a rozhlasové vysílání, pro poskytovatele internetového obsahu a internetových služeb, pro operátory mobilních a pevných sítí a pro obchodní i státní organizace.