Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

SES Astra pro Česko a Slovensko oslovil Grayling

Pražský a bratislavský tým agentury Grayling začal pracovat pro satelitního provozovatele.

SES Astra

SES Astra

Satelitní operátor SES Astra začal v Česku a na Slovensku spolupracovat s PR sítí Grayling. Ta mu bude zajišťovat služby public relations a public affairs, včetně správy a obsahu lokální facebookové stránky. Podle šéfky marketingu a PR SES Astra pro střední a východní Evropu Urszuly Marzecové půjde o dlouhodobý vztah, přičemž SES Astra bude spolupracovat s týmy Graylingu v Praze a v Bratislavě.

Grayling pracuje pro SES Astra i v řadě dalších zemí střední a východní Evropy, konkrétně v Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku, v Srbsku a ve Slovinsku.

SES je mezinárodním provozovatelem satelitů s více než 50 geostacionárními družicemi. Zajišťuje satelitní komunikaci pro televizní a rozhlasové vysílání, pro poskytovatele internetového obsahu a internetových služeb, pro operátory mobilních a pevných sítí a pro obchodní i státní organizace.